"1st Regional Ukrainian Congress on Controversies in Neurology"
Українська

підтримка

ООО "Рош Украина"

ул. Петра Сагайдачного, 33,

3-й этаж   04070 Киев

Telephone: (044) 354-30-40

Fax: (044) 354-30-41

E-mail: kiev.office@roche.com

Website: http://www.roche.ua/

 

Компанія «Ф. Хоффманн - Ля Рош Лтд. », широко відома як Рош, була заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, Фріцем Хоффманном, який разом зі своєю дружиною Адель Ля Рош дав компанії ім'я. На самому початку існування фірми Фріц Хоффманн організував мережу агентів в інших країнах, таких як Італія, Франція, Німеччина, Англія, США, Японія і Росія.

У 1897 році в Рош працювало близько 50 чоловік, а в 1914 році чисельність співробітників в різних країнах перевищила 700. Поступово Рош перетворилася на компанію, що випускає найрізноманітнішу продукцію. Зокрема, до її складу увійшли підрозділи фармацевтичних препаратів, вітамінів, тонких хімічних речовин, діагностичного обладнання, які представляли повний спектр засобів для профілактики, діагностики та терапії. Акцент, зроблений на дослідницькій роботі, привів до потужного прориву в області фармацевтики і всесвітнього визнанням. У Базелі (Швейцарія), Натлі (США), Велвін Гарден Сіті (Англія) і Камакуру (Японія) були організовані чотири великих науково-дослідних центра, щоб забезпечити Рош більш високоякісними продуктами та технологіями.

Компанія Рош вже протягом більше 100 років вносить значний вклад в світову охорону здоров'я. Двадцять чотири препарати Рош, в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та хіміотерапевтичні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВООЗ.

У 2014 році штат співробітників групи компаній Рош склав більше 88 500 чоловік, інвестиції в дослідження і розробки 8,9 мільярда швейцарських франків, а обсяг продажів склав 47,5 мільярда швейцарських франків. Компанії Рош повністю належить компанія Genentech Inc., США і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical Co., Ltd., Японія.

 

 

foundation@rimon.in.ua

www.rimon.in.ua

Технічний організатор

ТОВ «Проджектс Інн»

ОРГАНІЗАТОР КОНГРЕСУ ТА КОНТАКТИ З ПРИВОДУ УЧАСТІ

Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини “РІМОН”

Україна, Київ,   01001, Бізнес центр «Панорама»

Вул. Велика Житомирська, 20, 9 пов. ,

тел/факс: +380445375277

E-mail: foundation@rimon.in.ua

www.rimon.in.ua/cony /2017