РЕЄСТРАЦІЯ
проживання
СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ
ПРОГРАМА

Шановні колеги, друзі!

З великою повагою від імені організаційного комітету та від себе особисто вітаю вас на нашій щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю.

Хочу подякувати всім своїм колегам, науковцям і практичним медикам, хто приймає участь у конференції за підтримку  при виконанні стратегічних завдань, поставлених державою і спрямованих на реформування психіатричної галузі, за витримку, милосердя, нову наукову думку при  виконанні свого професійного обов’язка, за те, що, працюючи щоденно, Ви дбаєте про найвищу цінність – здоров’я людини.

До участі у роботі конференції запрошуються науковці, молоді вчені, докторанти, аспіранти, психіатри, дитячі психіатри, сімейні лікарі, організатори охорони здоров’я, соціальні працівники, медсестри, психологи та інші фахівці, які працюють у сфері психічного здоров’я. У конференції братимуть участь відомі світові експерти з питань психічного здоров’я.

Конференція відбувається у часи, що вимагають від всієї медичної громадськості щоденної кропіткої праці над виконанням масштабних завдань реформування системи охорони здоров’я держави. Війна на Сході торкнулася багатьох громадян, і наявність вимушених переселенців та учасників АТО створило додаткове навантаження на всі існуючі служби, зокрема психіатричну. Саме це зміцнює намагання реформувати ситему охорони психічного здоров'я та впроваджувати сучасні підходи, які допоможуть змінити акцент з стаціонарної на  спільнотні служби охорони психічного здоров'я. Всі ці важливі для України питання плануємо дискутувати на науково-практичній конференції.  Наука – галузь, що протягом століть об`єднує людей усього світу, незалежно від їхніх національних традицій, політичних переконань і релігійної приналежності. Сподіваємося, що нам вдасться втілити у практичну реальність все те важливе, що буде обговорено на симпозіумах науково-практичній конференції, а амбітні завдання, спільні зусилля та прагнення досягти поставленої мети неодмінно приведуть нас усіх до успіху.

Користуючись нагодою, хочу побажати учасникам конференції яскравих враженнь та незабутніх зустрічів, наукової насолоди та приємних сюрпризів.

 

З повагою,

Директор УНДІ ССПН МОЗ України, д.мед.н., с.н.с.

головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності

«Психіатрія. наркологія» МОЗ України

 

Ірина Пінчук

 

 

 

в

 

відеоматеріали конференції

 • 27.04.2017

  Зал №1

  Зал №2

 • 28.04.2017

  Зал №1

  Зал №2

 • 29.04.2017

  Зал №1

  Зал №2

foundation@rimon.in.ua


Технічний організатор ТОВ «Проджектс Інн»

 КОНТАКТИ З ПРИВОДУ УЧАСТІ

Благодійний Фонд Розвитку Інновацій Медицини “РІМОН”

Україна, Київ,   01001, Бізнес центр «Панорама»

Вул. Велика Житомирська, 20, 9 пов. ,

тел/факс: +380445375277

E-mail: foundation@rimon.in.ua

www.rimon.in.ua